Navrhneme regálový systém a zrealizujeme na klíč

Pro regály a regálové skladové systémy používáme ověřené řešení od společnosti BITO, která je více jak 50 let evropským lídrem v této oblasti. Pokud tedy hledáte kvalitní skladovací systém, můžete se obrátit na nás. Celé řešení vám navrhneme a zrealizujeme zcela na klíč. Regálové systémy BITO se zakládají na dlouhodobě ověřených řešeních, která kladou důraz nejen na snadnou manipulaci a bezpečnost práce, ale také na ergonomii. Nabízíme vám následující skladová řešení: systém úložných prostředků, spádové regálové systémy pro kusové zboží, regálové paletové systémy, transportní systém přepravek a regálový systém pro dlouhé zboží.

Vyberte si z naší nabídky regálů

Systém úložných prostředků

Systém úložných prostředků

Vhodné pro optimální ochranu zboží během logistických procesů. Zahrnuje přepravky pro automatizované sklady, podnosy, praktické přepravky určené pro skladování a přepravu (malé i velkokapacitní přepravky).
Spádové regálové systémy

Spádové regálové systémy

Tento systém zahrnuje regály o nosnosti 50 - 4500 kg. Je určen na malé, velké, lehké, těžké, dlouhé i špatně skladné kusové zboží. Lze skladovat samostatně nebo v několikapodlažních regálových sestavách.
Regálové systémy pro palety

Regálové systémy pro palety

Skladovací regálový systém určený pro skladování palet a paletového zboží. Klasické paletové regály nebo spádové, vjezdové regály, pojízdné paletové regály, automatizované paletové sklady nebo kompaktní sklady typu Shuttle.
Transport přepravek bez řidiče

Transport přepravek bez řidiče

Systém transportu přepravek představuje mnohoúčelově použitelný a snadno ovladatelný přepravní systém bez řidiče. Zaručuje rychlou přepravu. Systém sleduje optickou stopu pomocí značek na podlaze.
Regálové systémy pro dlouhé zboží

Regálové systémy pro dlouhé zboží

Speciální skladový systém, který je řešen individuálně na míru dle potřeb klienta, je určený pro skladování dlouhých a neskladných předmětů, jako jsou dřevěné nebo plechové desky, trubky s profily apod.
Individuální skladový systém

Individuální skladový systém

Pokud jste v naší nabídce nenašli regálový nebo jiný skladovací systém, který by vyhovoval vašim představám a požadavkům, připravíme vám individuální řešení. Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný systém.